Główny serwis Grupy Całka Allegro Calka Facebook Calka YouTube Calka
Infolinia - 24h:

601760563

Adres e-mail:
info@calka.com
Infolinia - 24h:
601760563

O firmie

Całka Service to firma rodzinna założona przez w 1985 r. przez inż. Stanisława Całkę.

Dziś zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą samochodów. Specjalizujemy się w naprawach silnikowych a w szczególności układów wtryskowych DIESEL. Oferujemy profesjonalną regenerację pomp wtryskowych i wtryskiwaczy. Wysoko wykwalifikowana kadra przeprowadza naprawy przy pomocy najnowszych urządzeń diagnostycznych i według aktualnych danych regulacyjnych i naprawczych. Oferujemy pełen zakres usług: mechanika, elektryka, elektronika, klimatyzacja, obsługa okresowa naprawy wszelkich układów (silniki, zawieszenia, hamulce, opony). Obsługujemy floty pojazdów firmowych jak również klientów indywidualnych. Lista referencyjna obejmuje ponad 1000 współpracujących firm. Oferujemy szybki serwis olejowy oraz bieżące naprawy na poczekaniu (bez umawiania). Posiadamy samochód serwisowy, oferujemy naprawy z dojazdem oraz autoholowanie i auta zastępcze.

Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości części zamiennych. Aktualnie w magazynie znajduje się ponad 10 000 pozycji zarówno do samochodów z silnikami diesla i benzynowych, jak i maszyn budowlanych, rolniczych, czy agregatów oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów. Nawet najbardziej nietypowe części sprowadzamy w krótkich terminach. Prowadzimy także sprzedaż narzędzi i wyposażenia warsztatów. Prowadzimy usługi mechaniki precyzyjnej i wytwarzania detali w produkcji małoseryjnej (dorabianie według zamówień specjalnych).

Ściśle współpracujemy z największymi firmami rynku motoryzacyjnego: Bosch, Delphi, Lucas, Denso, Stanadyne, Magneti Marelli, Sachs, Hella, Valeo, Castrol, Motorpal, Wuzetem … Stale podnosimy kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 oraz komputerowy system rejestracji danych o naprawach. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i kompetencje, najlepszy sprzęt diagnostyczny oraz 9 stanowisk naprawczych dla samochodów osobowych i ciężarowych w Kaliszu a także w Poznaniu.

poznan
Karta stałego klienta
Assistance 24h
Door-to-door
Serwis przyjazny kobietom
Serwisy należące
do grupy Całka